Gönüllerimiz sizinle Korkusuzlar Takımı!

Azim, cesaret ve öz güvenin vücut bulmuş hali, gururumuz Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı
.
Bugün Dünya Kupası açılış maçında Fransa’yla karşılaşıyorlar. Kalbimiz Ampute Futbol Milli Takımı’mızla beraber
.
Hayata bakışlarıyla, duruşlarıyla binlerce gence rol model oluyorlar. Saha içerisinde verdikleri mücadelelerle, alın teriyle 7’den 70’e herkesin gönlünü fethediyorlar. Hikayeleriyle ilham oluyorlar.
.
Yıllar içinde pek çok başarıya da imza attılar. Avrupa şampiyonluğu, Dünya ikinciliği gibi. Şimdi hedefleri DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUUUU…
.
Bu yolculukta en büyük destekçileri olan Clear’ı da yürekten kutluyorum… Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’yla iş birliği yaparak, dünya kupası yolculuğunda Korkusuzlar Takımı’nı yalnız bırakmadılar… Hazırladıkları reklam filmiyle de hepimizi millilerimize desteğe çağıyorlar…

Şimdi sözü, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Güzellik ve Sağlık Kategorisi Lideri Natali Kasap’a bırakıyorum… 

Sizi kutluyorum! Clear olarak, Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı’nı destekliyorsunuz. Çok değerli bir şey yapıyorsunuz. İnanılmaz ilham verici hikayeleri olan gençlerin bir araya geldiği, çok başarılı bir takım. Onları destekleyerek pek çok kuruma da örnek oluyorsunuz…
-Çok teşekkürler. Biz de mutlu ve gururluyuz. Clear olarak yıllardır; başarı peşinde koşanların, zorluklara karşı korkusuz olmasını savunuyoruz. Herkese, engellere ve kafalarındaki endişelere rağmen, kendi potansiyellerini harekete geçirmeleri için ilham olmak istiyoruz. “Kendin ol, korkusuz ol” diyerek, herkesi, içindeki en iyiyi ortaya koymaya, teşvik etmeye çalışıyoruz. Bunu da yaptığımız her işe, her adıma, her projeye uyguluyoruz. Millilerimiz de bizim yıllardır savunduğumuz şeylerin temsilcisi gibi! Evet, inanılmaz ilham verici hikayeleri var. Çok da büyük başarılara imza attılar. Tek tek hepsini kutluyorum. Daha fazlasını yapacaklarına da şüphemiz yok. Kısacası öz güvenli ve korkusuz olmanın en anlamlı örneklerinden olan Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’nın sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz.

Sizce millilerimiz, hayata bakışlarıyla, duruşlarıyla, başarılarıyla bize en çok neyi kanıtlıyorlar…
-Kendini korkusuzca ortaya koyarak, mücadele etmenin mümkün olduğunu! Siz de tanıştınız, onlarla sohbet ettiniz… Onlar, kendine inanmanın, kendini en iyini şekilde ortaya koyarak, azimle mücadele etmenin, öz güvenli olmanın, cesaret ve mücadele güçleriyle, karşılarındakine ilham olmanın somutlaşmış örneği gibi! İşin en güzel yanı, tüm bunlar, insanları harekete geçiren, “Onlar yaptıysa… Ben de yapabilirim!” dedirten duygular… Aynı zamanda binlerce gence rol model oluyorlar. Bunu çok değerli buluyorum. Hayata bakışları ve duruşları, bizim marka olarak vermek istediğimiz mesajla çok örtüşüyor. Marka dışında, kişisel olarak da çalışmaktan memnuniyet duyduğum, “İyi ki bu işe dahilim!” dediğim sosyal projelerden biri bu.

Aklınıza bu fikir gelince ilk ne yaptınız?
-Önce Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’yla bir araya geldik. Uzun uzun konuştuk. Birlikte kapsamı oluşturduktan sonra, farklı ekipler halinde çalışmaya başladık. Aylardır federasyon, takım, biz ve ajanslarımız koca bir ekip olarak çalışıyoruz. Sonunda da sponsorluğumuzu duyurmak, A Millilerimizi, Dünya Kupası yolculuğunda daha da yüreklendirmek ve desteğimizle moral vermek için hocamız ve oyuncularımızla harika bir reklam kampanyasına imza attık. 2 ayrı film çektik. Güzel oldu, içimize çok sindi. Millilerimiz de memnun. İzleyen herkes de. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Yayınlandığı ilk günden itibaren beğenilmesi ve paylaşılıyor olması bizi daha da çok cesaretlendirdi.

Türkiye olarak, ampute futbolunda açık ara lider ülkelerden biriyiz…
-Evet. Ne mutlu bize ki öyle. Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, yıllar içinde pek çok başarıya imza attı. Avrupa şampiyonluğu, Dünya ikinciliği gibi. Elbette başarılarıyla gurur duyuyoruz, fakat en çok etkilendiğimiz, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularının, yıllardır verdikleri emeklerle yılmadan, yıkılmadan büyük bir özveriyle, korkusuzca hayata ve rakiplerine karşı mücadele ediyor olmaları… Bizim de zaten Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’yla buluştuğumuz ortak payda bu. İçindeki en iyiyi ortaya koyduğunda, başarı da zaten peşinden geliyor!

BİZ ONLARA, KORKUSUZLAR DİYORUZ! TÜRKİYE AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIMI OYUNCULARI, KORKUSUZCA HAYATLA VE RAKİPLERİYLE MÜCADELE EDEREK HEPİMİZE İLHAM OLUYOR!

Siz onlara, “Korkusuzlar” diyorsunuz… Bu da çok hoşuma gitti…
-Evet. Çünkü Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları, korkusuzca hayatla ve rakipleriyle mücadele ederek hepimize ilham oluyor. Tüm endişelerine rağmen, cesaretle potansiyellerini harekete geçirmiş ve sonunda başarmışlar. Birlikte çıktığımız bu yolculukta, bizler de onların mücadelelerinden ilham aldık. Baskılar, yargılar ve beklentiler dünyasında, kendilerine inanan öz güvenli duruşlarından, başarıya koşuşlarından çok ama çok etkilendik. Bu yüzden onlara “Korkusuzlar” dedik.

KAHRAMAN OLMAK İÇİN PELERİNE VEYA ÖZEL GÜÇLERE GEREK YOK!

Bugün Ampute Futbol Dünya Kupası başlıyor. Üstelik şampiyona İstanbul’da düzenleniyor. “Korkusuz ol. İlham ol. Kahraman ol” sloganının altının çizildiği reklam filminizle, milli takımımıza destek çağrısında bulunuyorsunuz…
-Evet. Film, milli takımımızın performansına odaklandığımız bir film. Biz bu reklam filmiyle, ekranlarda resmedilenin aksine, korkusuz bir kahraman olmak için bir pelerine veya özel güçlere gerek olmadığını, aslında kahraman olmak için sadece hikayenle herkese ilham olman gerektiğini vurgulamaya çalıştık. Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’nın başarı hikayeleriyle, gençlere yol gösterip, hayattaki mücadelelerinin ne kadar değerli olduğunu, kitlelere gösterebilmeyi amaçlıyoruz. O yüzden de herkesi, Dünya Kupası boyunca bütün maçlara, ama en çok 30 Eylül’deki Türkiye – Fransa açılış maçına davet ediyoruz!

Unilever olarak, gençleri ve sporcuları hep desteksiniz. Önünüzdeki hedefleriniz neler?
-İnsanlara azimli, öz güvenli ve dayanıklı olabilmek için bir alan olduğunu işaret etmek ve bu ilhamı bulma yolculuğunda onlara eşlik etmek. Önümüzdeki dönemlerde de farklı projelerle bu desteğimizi sürdüreceğiz. Ben de elimden geldiğince ailemle ve Unilever çalışma arkadaşlarımla Ampute Milli Takımı’mızın maçlarını izleyeceğim. Özellikle ilk maç için harika bir şirket içi etkinlik de düşünüyoruz.

Bu harika gençlerle ilgili sizin gözlemleriniz neler?
-Bir kere, azim dolu hikayeleri beni çok etkiledi. Zaten etkilenmemeye olanak yok. Reklam süreci onlar için yepyeni bir deneyim olmasına rağmen, uzun saatler boyunca, en iyi işin çıkması adına ne kadar özverili ve mükemmeliyetçi olduklarını da gözlemleme fırsatı elde ettim. Bu vesileyle hepsine tekrar tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum. Umarım başarılarla dolu bir sampiyona geçirirler. Gönüllerimiz sizinle Korkusuzlar Takımı!

Yorum Bırak